Общинска избирателна комисия Стара Загора


РЕШЕНИЕ
№ 97
Стара Загора, 19.09.2015

ОТНОСНО: Регистрация на кандидати за кметове на кметства от местна коалиция „БСП лява България – за Стара Загора“ в изборите за общински съветници и кметове на 25.10.2015г. в Община Стара Загора.

ОБЩИНСКА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

 СТАРА ЗАГОРА

 

 Р Е Ш Е Н И Е

№  097 - МИ/НР

гр.Стара Загора, 19.09.2015 г.

 

ОТНОСНО: Регистрация на кандидати за кметове на кметства от местна коалиция  „БСП лява България – за Стара Загора“ в изборите за общински съветници и кметове на 25.10.2015г. в Община Стара Загора.

Постъпило е предложение за регистрация на кандидати за кметове на кметства от местна коалиция  „БСП лява България – за Стара Загора“ в изборите за общински съветници и кметове на 25.10.2015г. в Община Стара Загора.

Към предложението са приложени следните документи: Заявления, съгласно Приложение №62-МИ, подписано от кандидата;  Декларация съгласно Приложение №63-МИ, подписани от кандидата;  Декларация съгласно Приложение №64-МИ, подписана от кандидата.

От съвкупната преценка на представените по-горе документи, ОИК Стара Загора, счита, че са спазени изискванията на чл.414 от ИК и Решение № 054-МИ/НР от 13.09.2015г. на ОИК Стара Загора, поради което и на основание на чл. 85, ал.4 във връзка с чл.87, ал.1, т.14 и чл.417, ал.1 от ИК, ОИК Стара Загора

 

Р Е Ш И :

РЕГИСТРИРА:  кандидатите за кметове на кметства, издигнати от местна коалиция  „БСП лява България – за Стара Загора“ в изборите за общински съветници и кметове на 25.10.2015г. както следва:

 

  1. Мария Желева Желева – за с. Арнаултито;
  2. Снежана Георгиева Иванова – за с. Братя Кунчеви;
  3. Иванчо Георгиев Меразчиев – за с. Горно Ботево;
  4. Димка Тончева Димитрова – за с. Дълбоки;
  5. Кольо Стоянов Динев – за с. Загоре;
  6. Руси Тодоров Русев - за с. Змейово;
  7. Димитрина Радкова Димитрова – за с. Козаревец;
  8. Янко Стефанов Янков – за с. Колена;
  9. Татяна Жекова Димитрова – за с. Ловец;
  10. Мариан Господинов Тенев – за с. Маджерито;
  11. Таньо Димитров Танев – за с. Малко Кадиево;
  12. Ганчо Петров Димов – за с. Михайлово;
  13. Радка Иванова Иванова – за с. Могила;
  14. Нанка Минева Бонева – за с. Оряховица;
  15. Желка Енева Маринова – за с. Памукчии;
  16. Грозьо Минчев Грозев – за с. Петрово;
  17. Желязко Великов Добрев – за с. Подслон;
  18. Христо Петков Христов – за с. Пшеничево;
  19. Тихомир Василев Станков – за с. Ракитница;
  20. Цанка Цанева Гайдарова – за с. Стрелец;
  21. Ранчо Борисов Ранчев – за с. Сулица;
  22. Албена Албенова Динева – за с. Християново;
  23. Стефка Николова Иванова – за с. Яворово;

 

Настоящото решение е обявено по реда на чл.87, ал. 2 от Изборния Кодекс и подлежи на обжалване пред ЦИК в тридневен срок от обявяването му.

 

                                              ПРЕДСЕДАТЕЛ:

                                                                              /Теодора Крумова/

 

                                              СЕКРЕТАР:

                                                                              /Веселина Андреева/

 

Влязло в сила:

Председател: Теодора Иванова Крумова-Желева

Секретар: Веселина Иванова Андреева

* Публикувано на 20.09.2015 в 09:39 часа

Календар

Решения